Organizatie

Consiliul director

 Consiliul Director conduce Federatia intre sesiunile Adunarii Generale si duce la indeplinire hotararile acesteia.

 

Logo FRTA

Federația Română de Tir cu Arcul

1. Presedinte Mugurel Ciusca 0721 164 295 mugurel.ciusca@frta.ro
2. Vice – Presedinte Adrian Poeana 0745 345 732 adrian.poeana@frta.ro
3. Secretar General Ion Pandele 0745 340 526 office@frta.ro
4. Antrenor Federal Adriana Hoppe 0722 473 051 adriana.hoppe@frta.ro
5. Membru Cristian Iepure 0721 985 001 cristian.iepure@frta.ro
6. Membru Liviu Nanu 0723 355 172 liviu.nanu@frta.ro
7. Membru Aurel Robu 0752 092 598 aurel.robu@frta.ro
8. Membru Geanina Ivu 0727 864 717 geanina.ivu@frta.ro
Alte adrese de contact: office@frta.ro / frtirarc.rou@frta.ro