2005

Rezultate Campionat National Indoor – Radauti – 11 – 13.03.2005

FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE TIR CU ARCUL

Clubul Sportiv Şcolar Rădăuţi

 


CAMPIONATUL  NATIONAL  INDOOR

Juniori / Cadeti / Copii / indv. + echipe / B+F

Rădăuţi  11 – 13 Martie 2005

 

 

 

Categoria copii până în 12 ani

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 18

2 x 18

Total

1.

Prelipcean Florin

CSSR

227

229

456

2

Simovici Neculai

MIN

211

204

415

3

Faluta  Ştefan

CSM

178

169

347

4

Bucevschi Daniel

CSSR

157

159

316

5

Popescu Alexandru

CSSR

152

109

261

Categoria copile până în 12 ani

 

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 18

2 x 18

Total

1.

Hrehorciuc Emanuela

CSSR

124

162

286

2.

Jega Nicoleta

MIN

65

110

175

Categoria Juniori II / 13 – 14 ani

 

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 18

2 x 18

Total

1.

Marcu Răzvan

MIN

267

259

526

2.

Şerban Cristian

CSM

246

217

463

3.

Chelaru Radu

CSM

226

235

461

4.

Diaconu Adrian

CSM

234

226

460

5.

Gugoasa Paul

CSM

216

223

439

6.

Faluta Mihai

CSM

211

203

414

7.

Solomon Iulian

MIN

197

197

394

8.

Filipov Adrian

CSSR

162

111

273

9.

Beldiman Alexandru

MIN

23

51

74

Categoria Junioare II / 13 – 14 ani

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 18

2 x 18

Total

1.

Vânătoru Fibia

MIN

234

231

465

2.

Jega Oana

MIN

219

240

459

3.

Lungoci Andreea

CSSR

208

202

410

4.

Vlasin Codruta

MIN

202

153

355

Categoria cadeti / 15 – 16 ani

 

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

Club

1 x 18

2 x 18

Total

1/4

1/2

Finala

1.

Botnar Alexandru

CSSR

266

279

545

114RN

113

2

Mitric Ionuţ

CSSR

229

215

444

100

96

96

3.

Şerban Cornel

CSSR

256

233

489

93

85

4.

Ristei Ştefan

MIN

174

205

379

92

94

74

5.

Vlaşin Viorel

MIN

148

178

326

76

6.

Sfârnaciuc Tudor

CSSR

161

136

297

64

Categoria cadete / 15 – 16 ani

Nr.

crt.

Numele şi prenumele

Club

1 x 18

2 x 18

Total

1/4

1/2

Finala

1.

Rotaru Andreea

CSMU

230

196

426

81

103

2.

Rusu Otilia

CSSR

182

138

320

63

95

74

3.

Lucescu Paula

CSSR

227

231

458

93

92

4.

Sârbu Cătălina

MIN

190

195

385

94

49

54

5

Nicolaiciuc  Andreea

CSSR

178

136

314

79

6.

Voiasciuc Eugenia

CSSR

193

143

336

54

Clasament Echipe Juniorii II

Nr.crt

CLUB

Componenta Echipa

Total pct.

1.

CSM UNIREA IASI

Chelaru Radu        – 463 pct.

Diaconu Adrian      -460 pct.

Gugoasa Paul          -439 pct

1260

2.

CS MINERUL ANINOASA

Marcu Razvan         -526 pct

Solomon Iulian        -394 pct

Beldiman Alexandru- 74 pct

994

3.

CSS RADAUTI

Serban Cristian        -463 pct

Filipov Adrian        – 273 pct.

736