2005

Rezultate Campionat National Outdoor – Aninoasa – 9-10.07.2005

Federatia Romana de Tir cu Arcul

Clubul Sportiv Minerul Aninoasa

CAMPIONAT NATIONAL OUTDOOR  Jun II/ Cadeti /Copii –

ANINOASA –9-10.07.05

Categ. Junioare I

Nr. crt

Nume si Prenume

Club

1×70

2×70

3×70

4×70

Total

1.

Uritescu Andreea

MIN

300

317

298

297

1212

2.

Sarbu Luminita

MIN

292

292

306

309

1199

3.

Curelar Corina

CSSR

276

278

309

296

1159

4.

Solovastru Alina

CSSR

232

250

267

254

1003

Uritescu Andreea  RN stabilit  2x 70  – 617 pct

Sarbu Luminita  RN stabilit   12 s  – 105 pct

 

Categ Cadeti

Nr .crt

Nume si prenume

Club

1×60

2×60

3×60

4×60

Total

1.

Marcu Razvan

MIN

325

323

312

321

1281

2.

Bodnar Alexandru

CSSR

305

314

308

291

1218

3.

Ristei Stefan

MIN

278

293

296

251

1118

4.

Serban Cornel

CSSR

280

272

258

269

1079

Marcu Razvan  – RN stabilit  2 x 60 -648 pct.

Bodnar Alexandru – RN stabilit  – 12 s – 105 pct

 

Categ Cadete

Nr.crt

Nume si prenume

Club

1×60

2×60

3×60

4×60

Total

1.

Rotaru Andreea

CSMI

262

279

277

282

1100

2.

Sarbu Catalina

MIN

201

225

198

219

843

3.

Rusu Otilia

CSSR

176

222

204

221

823

4.

Lucescu Paula

CSSR

210

185

174

218

787

5.

Voiasciuc Eugenia

CSSR

206

173

177

123

679

 

 

 

 

 

 

Categ. Jun II -F

Nr.crt

Nume si prenume

Club

1×50

2×50

1×300

1×30

Total

1.

Vanatoru Fibia

MIN

295

278

304

300

1177

2.

Jega Oana

MIN

248

297

289

284

1118

3.

Lungoci Andreea

CSSR

220

239

204

237

702

Categ Jun II- B

Nr.crt

Nume si prenume

Club

1×50

2×50

1×30

1×30

Total

1.

Chelaru Radu

CSMI

273

281

309

296

1159

2.

Serban Cristian

CSSR

289

279

298

287

1153

3.

Solomon Iulian

MIN

199

228

269

235

931

4.

Gugoasa Petre

CSMI

208

182

230

273

893

5.

Cobzac Radu

CSMI

112

149

166

427

 

 

Categ COPII

Nr. crt

Nume si prenume

Club

1×25

2×25

1×18

2×18

Total

1.

Prelipceanu Florin

CSSR

227

244

270

294

1035

2.

Simovici Neculai

MIN

210

196

250

270

926

3.

Beldiman Alexandru

MIN

55

100

142

163

460

Categ COPILE

Nr. crt

Nume si prenume

Club

1×25

2×25

1×18

2×18

Total

1.

Jega Nicoleta

MIN

162

221

215

193

791

Categ Junioare calificari

Nr. crt

Nume si prenume

Club

4 x 70

1/2

FINALE

1.

Sarbu Luminita

MIN

1199

105

101

2.

Uritescu Andreea

MIN

1212

101

98

3.

Curelar Corina

CSSR

1159

95

92

4.

Solovastru Alina

CSSR

1003

73

86

Categ Cadeti  calificari

Nr. crt

Nume si prenume

CLUB

4 x 6o

1/2

FINALE

1.

Marcu Razvan

MIN

1281

101

104

2.

Bodnar Alexandru

CSSR

1218

105

102

3.

Ristei Stefan

MIN

1118

84

96

4.

Serban Cornel

CSMI

1079

66

78

Categ Cadete calificari

Nr. crt

Nume si prenume

CLUB

4 x 60

1/2

FINALE

1.

Rotaru Andreea

CSMI

1100

79

87

2.

Rusu Otilia

CSSR

823

82/9

83

3.

Lucescu  Paula

CSSR

787

44

72

4.

Sarbu Catalina

MIN

843

82/3

60