2005

Rezultate Cupa Federatiei Outdoor – Cluj Napoca – 07 – 09.10.2005

FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE TIR CU ARCUL

Clubul Sportiv ARC NAPOCA

 


Cupa Federatiei Outdoor/ B+F/

Cluj Napoca  07 – 09 oct 2005

 

 

 

Categ.Seniori – eliminatorii si finale

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 70

2 x 70

Total

1/4

1/2

Finale

1.

CUSTURA NECULAI

CSM

305

311

616

112

107

2.

CALIN DANIEL

MIN

306

294

600

94

91

80

3.

MUTESCU ANDREI

CSSR

268

251

519

90

90

105

4.

BOGDAN FLORIN

MIN

261

277

538

90

83

86

5.

JEGA NICOLAE

MIN

249

263

512

84

6.

VERS MIHAI

LIP.

216

220

436

79

7.

BUZILA LIVIU

ARC

212

201

413

72

8.

FISMAISTER Francisc

LIP.

111

36

147

9.

MIHAIU CALIN

ARC

30

66

96

Categ.Senioare– eliminatorii si finale

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 70

2 x 70

Total

1/4

1/2

Finale

1.

URITESCU ANDREEA

MIN

280

296

576

95

98

2.

URSACHE ANDREEA

CSM

285

283

568

96

92

97

3.

SARBU LUMINITA

MIN

283

292

575

86

100

4.

GHEORGHITA Elena

CSSR

234

237

472

89

85

79

5.

ROTARU ANDREEA

CSM

257

238

495

79

6.

RUSU OTILIA

CSSR

173

240

413

78

Categ.Seniori -compound– eliminatorii si finale

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 70

2 x 70

Total

1/2

Finale

1.

BARON VIOREL

BESTA

312

321

633

106

107RN

2.

HAN CORNEL

MIN

292

307

599

106

102

3.

FRAI CTIN

CSM

302

296

598

92

104

4.

VARGA MIHAI

LIP

276

255

531

85

96

5.

MARC VLAD

LIP

274

246

520

Categ.Cadeti –  eliminatorii si finale

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 60

2 x 60

Total

1/2

Finale

1.

BODNAR ALEX

CSSR

282

286

568

108 RN egalat

109 RN

stabilit

2.

MARCU RAZVAN

MIN

299

299

598

102

97

3.

SERBAN CORNEL

CSSR

270

265

535

95

96

4.

SERBAN CRISTIAN

CSSR

239

249

488

74

83

Categ.Juniori II– eliminatorii si finale

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 60

2 x 60

Total

1.

CHIRILA RADU

CSM

304

303

607

2.

CIUBOTARU ANDREI

CSM

237

250

496

3.

HATEGAN DANIEL

LIP

187

141

328

Categ.Junioare II– eliminatorii si finale

Nr. crt.

Numele si prenumele

Club

1 x 60

2 x 60

Total

1.

VANATORU FIBIA

MIN

299

276

575

Clasament Cluburi Cupa Federatiei 2005-Cluj Napoca

  1. I. C.S.MINERUL ANINOASA –  31 pct,
  2. II. C.S.M IASI                             – 30 pct,
  3. III. C.S.S.RADAUTI                     – 11 pc,
  4. IV. C.S.BESTA Bucuresti             – 7 pct,
  5. V. C.S.SOIMII LIPOVA             – 6 pct.