2007

Rezultate Cupa Iasului – Radauti – 03 – 04.02.2007

MINISTERUL EDUCAŢIEI ŞI CERCETĂRII

CLUBUL SPORTIV SCOLAR RADAUTI

CENTRUL DE EXECUTIE BUGETARA

Str. Gen. Iacob Zadik, nr. 37, tel./fax. 0230-56.27.33,Cod postal 725400, Cod fiscal 4244695

 

REZULTATE

CUPA IASULUI  03 – 04.02.2007

SENIORI

 

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

PAULET CEZAR

CSM. IASI

276

274

550

2.

KISALITA OVIDIU

CSM. IASI

266

265

531 RE

3.

HOLMU ANDREI

CSM. IASI

250

251

501

4.

TAPALAGA FLORIN

CSM. IASI

258

231

489

 

SENIOARE

 

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

CURELAR CORINA

CSM. SUCEAVA

275

276

551

2.

SOLOVASTRU ALINA

CSM. SUCEAVA

240

205

445

3.

TRUFIN OANA

CSM. SUCEAVA

220

255

475

4.

GHEORGHITA ELENA

CSM. SUCEAVA

187

219

406

 

JUNIORI

 

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

BODNAR ALEXANDRU

CSS. RADAUTI

271

279

550

2.

CUCOS BOGDAN

CSS. RADAUTI

269

281

550

3.

SERBAN CORNEL

CSS. RADAUTI

207

228

435

4.

CIUBOTARU ANDREI

CSM. IASI

252

219

471

5.

CIORNEI DANIEL

CSM. IASI

237

262

499

 

JUNIOARE

 

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

NICOLAICIUC ANDREEA

C.S.S. RADAUTI

240

249

489

2.

ROTAR ANDREEA

CSM.IASI

240

243

483

3.

RUSU OTILIA

CSM. RADAUTI

178

248

426

 

 

CADETI

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

PRELIPCEAN FLORIN

C.S.S. RADAUTI

241

249

490

2.

SERBAN ERIK

CSS.RADAUTI

217

250

467

3.

CHELARU FLORIN

CSM.IASI

210

216

 

 

CADETE

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

MOROSAN CRISTINA

C.S.S. RADAUTI

245

257

502

2.

CLOPOTEL DIANA

CSS.RADAUTI

160

165

325

3.

PRUTEANU CATALINA

CSM.IASI

130

146

276

 

JUNIORI II

 

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

SERBAN CRISTIAN

CSS. RADAUTI

237

232

469

2.

CHELARU RADU

CSM.IASI

265

269

534

3.

MOROSAN ADRIAN

CSS.RADAUTI

147

222

369

4.

SOLOVASTRU IONUT

CSS.RADAUTI

153

169

 

 

 

JUNIOARE II

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

ROTARU ANA

CSM. IASI

140

171

311

2.

CAPRA ANA

CSM. IASI

84

146

230

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATE   FINALE

 

 

 

SENIORI

 

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

PAULET CEZAR

CSM. IASI

115

112

117

2.

BODNAR ALEXANDRU

CSS.RADAUTI

110

110

106

3.

CUCOS BOGDAN

CSS.RADAUTI

109

101

110

4.

CELARU RADU

CSM.IASI

111

107

109

5.

CISALITA OVIDIU

CSM.IASI

104

 

 

6.

HOLMU ADRIAN

CSM. IASI

98

 

 

7.

CIORNEI DANIEL

CSM.IASI

89

 

 

8.

TAPALAGA FLORIN

CSM.IASI

87

 

 

 

 

 

SENIOARE

NR.

CRT.

NUMELE SI PRENUMELE

CLUBUL

18 M

18M

TOTAL

1.

GHEORGHITA ELENA

CSM.SUCEAVA

99

91

98

2.

ROTAR ANDREEA

CSM.IASI

103

84

95

3.

SOLOVASTRU ALINA

CSM.SUCEAVA

97

69

109

4.

NICOLAICIUC ANDREEA

CSS.RADAUTI

102

69

100

5.

CURELAR CORINA

CSM.SUCEAVA

90

 

 

6.

TRUFIN OANA

CSM.SUCEAVA

87

 

 

7.

RUSU OTILIA

CSS.RADAUTI

81

 

 

8.

ROTAR ANA

CSM.IASI

56